Noví Slipknot jsou tu! S novými maskami i materiálem

Od vydání .5: The Gray Chapter utekl už nějaký ten pátek. Během toho měla americká banda dostatek času na střádání plánů co dál. Evidentně na něco přišli, protože se aktuálně hlásí ke svému slovu. Novinky jsou nejen v oblasti klipu a alba, ale hlavně v oblasti kapelní garderóby, kterou se pánové opět rozhodli trošku poupravit. 


První klipová vlaštovka z desky We Are Not Your Kind je solidně nadupaná. Navíc dneska se Slipknot po delší době představí live, a to v show Jimmyho Kimmela
Fanoušci už museli být velmi nedočkaví, ale nakonec to čekání snad nějak překlepali a klip je tu (čekání navíc zkracovalo, nebo naopak prodlužovalo??). Pánové nám naservírovali singl Unsainted a musíme říct, že servírují opět kvalitu hodnou opravdového labužníka. Corey potvrdil, že je ve formě, což je slyšet více než dobře. 

Ve videu však nelze přehlédnout jednu zásadní věc, a tou jsou nové masky kapely. Někteří se spokojili s jednoduchostí (mimo jiné i samotný Corey), někteří si spíš vyhráli (jako už tradičně třeba Clown). Taky je k vidění nový bicmen, který nahradil Chrise Fehna. Je k vidění, je tam a tečka. Víc se zatím neví. 

Možná sei říkáte, jestli bude na desce i loňská záležitost All Out Life. V tomto případě vás budeme muset zklamat: nebude. Toliko ovšem špatné zprávy. Tou dobrou zůstavá fakt, že si Slipknot budeme moci vychutnat živě už za necelý měsíc. Konkrétně 11. června v O2 areně.