Němci Oomph! rozkazují tisíci mužů

Už 18. ledna se můžeme těšit na nejnovější studiový počin Ritual tanz-metalových Oomph!. Ti vedle slibu, že půjde o hudebně velmi tvrdou záležitost lákají nejen na oldschool singl Kein Liebeslied, ale nově i na videoklip Tausend Mann und ein Befehl. 

Příznivci německé hudební prodkce už stříhají metr, protože se následníka alba XXV z roku 2015 už téměř nemohou dočkat, Kapela, která se pouštěla do crossoveru už v dobách, kdy se samotný pojem crossover teprve dostával do hudebních slovníků, si ve svém klipu vzala za téma válečnou probematiku. zejména pak to, jak to vypadá, když tisíce poslouchají pomatené jedince. Celkový sound písně už je diametrálně odlišný od Kein Liebeslied, Ta se drží starého dobrého "pochodového" zvuku, který zpěvák Dero Goi doplňuje svým skoro mantrickým odříkáváním textu. V novince je kladen důraz spíš na melodii a ostrý zvuk kytar také vzal za své. 

29. března letošního roku si budete moci Oomph! vychutnat živě v pražském klubu Meetfactory, kam byl jejich koncert v rámci European Tour 2019, díky velkému zájmu fanoušků, přesunut. Díky tomu, můžete opět kupovat lístky. Jeden vyjde na 690 korun a seženete ho například tady

Foto: Facebook/oomphband