Nabírají Bring me the Horizon opět azimut popových vod?

Novinka Amo má vyjít 25. ledna a Bring me the Horizon přicházejí s dalším lákadlem právě na tuto placku. Po vypuštění singlů Mantra a Wonderful Life to začalo vypadat, že se chystají obrat o fanynky kapely jako Imagine Dragons nebo Twenty One Pilots. BMTH si zkrátka zalaškovali s popem, což samozřejmě zdvihlo vlnu ohlasů různého ražení.


Ono k tomu laškování došlo už před čtyřmi roky, kdy byla vydána deska That's The Spirit. Mnozí z nás si tehdy uvědomili, že například song Follow You si náctiletá děvčata zařadila do playlistů například vedle výše jmenovaných. Tehdy ten žánrový posun naštval dost jejich posluchačů, a zdá se, že chystaná deska bude diskutovaná minimálně stejnou měrou. Jenže, co si budeme nalhávat, zájem náctiletých děvčat přinesl vavříny už nejednomu interpretovi a u Bring me the Horizon to v roce 2015 nebylo jinak. Skoro se dá říct, že držet se metalcoru, který byl jejich původní doménou, nemohou počítat se současným úspěchem, který jim jejich nově orientované muzicirovaní přináší. 

S novým albem zároveň přichází i nová image– vytahané mikiny s kapucou jsou fuč stejně jako různé čapky a tunely v uších, zatímco se na scénu vkradly barevné svetříky a lehké bundičky dle posledních trendů.
Moc osvěty nepřinesl ani nový i videoklip k písni Medicine, který spíš naopak vyvolává další diskuse, protože málokdo chápe, co je tímto vizuálem míněno. 

Tak uvidíme, kam to bude všechno směřovat... 

 

Foto: Facebook/bmthofficial